ART / Sculptures and works of art / Skulpturtavla 4227116
nr 422 7116
Skulpturtavla
Lenght: ()
lera, signerad Nils Fougstedt, 40x50 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 600
Monday August 7 2006
at 16:00:00
300 kr
350 kr